środa, 20 czerwca 2012

Kulinarna mapa Krakowa - Plac Szczepański i Trufla

Plac Szczepański to miejsce gdzie można dobrze zjeść pisałam o francuskiej kuchni w Charlottcie a także włoskim Del Papa  a dziś przyszła kolej na Truflę czyli połączenie kuchni włoskiej i francuskiej z polską nutą.

Miejsce to charakteryzuje pyszna kuchnia i proste przyjazne wnętrze. W tym niewielkim lokalu można zjeść pyszne gnocchi, makarony, sałatki (około 20 zł, wybaczcie ale dokładnej ceny nie pamiętam) i nie tylko. Warto śledzić profil Trufli na facebooku dzięki któremu można dowiedzieć się o sezonowych nowościach w menu. Obsługa jest miła, jednym słowem przytulne miejsce do którego chce się wracać.

Zapomniałbym dodać, że mimo iż Trufla jest lokalem młodym (chyba nie ma jeszcze roku) została wymieniona w przewodniku Miechelina.

4 komentarze:

 1. A właśnie wczoraj z planów na najbliższe weekendy wykreśliłam wyjazd do Krakowa :/. Ten plan jest jednak o kant d.. potłuc. Trzeba zrobić nowy plan, który uwzględni to miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 2. koniecznie! w najbliższym czasie! miejsce wydaje się być jak najbardziej w moich klimatach..:) strasznie lubię Twoją kulinarną mapę Krakowa:))
  uściski!
  J

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko święta prawda, trufla jest super.ale.... ma już dobrze ponad dwa lata !a może nawet więcej... czas leci:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

-

Related Posts with Thumbnails